Zamówienie restauracji Android POS Machine z 15,6-calowym ekranem i procesorem Intel Celeron J1900
| Numer modelu: | HPI7 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Pamięć: | 4 GB DDR3, 8 GB DDR3, 2GB DDR3, 16 GB DDR3 |
| Numer modelu: | HPI7 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Pamięć: | 4 GB DDR3, 8 GB DDR3, 2GB DDR3, 16 GB DDR3 |
| Wielkość: | 15,6 cala podwójnego ekranu |
|---|---|
| Pamięć: | 2 GB |
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
| procesor: | RK3568, Intel Celeron J1900, Intel J4125 |
| System: | Android/Windows |
| Wielkość: | 15,6+14 cali podwójny ekran |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | Windows7/10 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | LED, pojemnościowy ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Okna, Androida |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | System Windows 7 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32/64 GB |
| Numer modelu: | Q6 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Funkcja specjalna: | Wsparcie dostosowywania |
| Wielkość: | 13.3/15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | i3 |
| System: | Windowsa 7/10 |
| Baran: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Numer modelu: | D7 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | In-Tel |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | LED, pojemnościowy ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Androida, Windowsa |
| Numer modelu: | A2 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | In-Tel N2840/RockChip |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Numer modelu: | I1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Funkcja specjalna: | Wsparcie dostosowywania |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| BARAN: | 4GB |
| Rom: | 64 GB |
| System operacyjny: | Androida 14/15 |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1920x1080 |
| Numer modelu: | B1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Funkcja specjalna: | Wsparcie dostosowywania |
| Rozmiar ekranu: | 15,6'' |
|---|---|
| procesor: | I5-3210M |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| system operacyjny: | okna 10 |
| Baran: | 8 GB |
| Gwarancja (rok): | 3-letni |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Obsługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, szkolenia i inspekcje na miejscu, bezpłatne części zamienne, |