10 punktów Hopestar 5ms 17 cali Przenośny Monitor Ekran dotykowy
| Rozmiar ekranu: | 17 cali |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1280*1024 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Rodzaj: | Dotyk rezystancyjny, 4-druty, 5-druty dotyk opcjonalnie |
| Rozmiar ekranu: | 17 cali |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1280*1024 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Rodzaj: | Dotyk rezystancyjny, 4-druty, 5-druty dotyk opcjonalnie |
| Gwarancja (rok): | 3-letni |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
| Obsługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, szkolenia i inspekcje na miejscu, bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Numer modelu: | i9 pos all in one |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cali, 11,6 cala 15,6 cala opcjonalnie |
| procesor: | Dwurdzeniowy podwójny procesor N2840 2840 |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Numer modelu: | K11 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | In-Tel |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Rozmiar: | 15,6 cala |
|---|---|
| Procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| BARAN: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| System operacyjny: | Opcjonalnie dla Androida |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1920*1080 |
| Pamięć wewnętrzna: | 64 GB |
| BARAN: | 4GB |
| Wielkość: | 15 cali |
|---|---|
| procesor: | N100 |
| System: | Windows 10/11 |
| Baran: | 8 GB |
| ROM: | 256 GB |
| Wielkość: | 13.3/15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | Opcjonalnie |
| Baran: | 2/4/8GB |
| ROM: | 16/32/64/128 GB |
| System: | Windows 7/10, Android |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | LED, pojemnościowy ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Androida, Windowsa |
| Numer modelu: | 6000 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MTK6739 |
| Baran: | 1/2 GB |
| Numer modelu: | N1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MT8766V/WB4 |
| Baran: | 2/3/4GB |
| Numer modelu: | N1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MT8766V/WB4 |
| Baran: | 2/3/4GB |
| Numer modelu: | N1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MT8766V/WB4 |
| Baran: | 2/3/4GB |
| Wielkość: | 15,6 cala podwójnego ekranu |
|---|---|
| Pamięć: | 2 GB |
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
| procesor: | RK3568, Intel Celeron J1900, Intel J4125 |
| System: | Android/Windows |