15,6-calowa kasa fiskalna POS z dwoma ekranami, procesor I3, 4+64GB, system POS dla handlu detalicznego, terminal POS do supermarketu
| Wielkość: | Podwójny ekran 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | Windows 7/10, Android |
| Baran: | 4GB |
| ROM: | 64 GB |
| Wielkość: | Podwójny ekran 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | Windows 7/10, Android |
| Baran: | 4GB |
| ROM: | 64 GB |
| Numer modelu: | D7 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | In-Tel |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Numer modelu: | K14 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Android, Win7/10 |
| Wielkość: | 15,6+14 cali podwójny ekran |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | Windows7/10 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Rozmiar ekranu: | 17 cali |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1280*1024 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Rodzaj: | Dotyk rezystancyjny, 4-druty, 5-druty dotyk opcjonalnie |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |
| Numer modelu: | K17 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Okna, Androida |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 15" |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Rozmiar ekranu: | 15 cali |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1024x768 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Rodzaj: | Dotyk rezystancyjny, 4-druty, 5-druty dotyk opcjonalnie |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840/RK3288 |
| System: | Windows/Android |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Numer modelu: | i9 pos all in one |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cali, 11,6 cala 15,6 cala opcjonalnie |
| procesor: | Dwurdzeniowy podwójny procesor N2840 2840 |
| Rozmiar ekranu: | 10,4 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1024x768 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Rodzaj: | Dotyk rezystancyjny, 4-druty, 5-druty dotyk opcjonalnie |
| Główny wyświetlacz: | 11.6/15.6 " |
|---|---|
| Pamięć: | DDR3 2G |
| Dysk twardy: | Dysk SSD 32G |
| procesor: | Intel N2930 / N2840 / i3 / 1900 |
| System operacyjny: | Win7/Andrid |
| Numer modelu: | Rs607 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | oem |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Okna |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Status produktów: | Nowy |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |