18.5 19 22 24 27 cali monitory komputerowe LED z portem HDMI 1080p
| Rozmiar ekranu: | Ekran o szerokości 18,5 cala |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1366x768 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | Ekran o szerokości 18,5 cala |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1366x768 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | Ekran o szerokości 18,5 " |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1366x768 |
| Typ interfejsu: | VGAHDMI |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 15,4 / 15,6 / 18,5 / 19 / 19,5 / 20 / 21,5 / 22 /23 / 23,6 / 24 /24 |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1024 x 768 1920*1080 1024 x 768,1680 x 1050 |
| Typ interfejsu: | HDMI+VGA |
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Kamera: | Przedni aparat |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 18,5" |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterokreśnia kora A17,1,8G, RK3288 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |