1800R 1MS 24 cali 144hz Monitor do gier
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
|---|---|
| Współczynnik ekranu: | 21:9 |
| Krzywizna: | 1800R |
| Prędkość odświeżania: | 1 ms |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
|---|---|
| Współczynnik ekranu: | 21:9 |
| Krzywizna: | 1800R |
| Prędkość odświeżania: | 1 ms |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 24 cale |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Stoisko: | Zmiennik |
| Rozstrzygnięcie: | 2560x1440 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
|---|---|
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| AMD: | Wsparcie G-Sync, Free-Sync |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Rozmiar ekranu: | 24 cale |
|---|---|
| Stoisko: | Zmiennik |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 24 cale |
|---|---|
| Stoisko: | Zmiennik |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440 |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 24 cale |
|---|---|
| Stoisko: | Zmiennik |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 24 cale |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 24 cale |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 24 -calowy monitor gier |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz 165 Hz |
| AMD: | Wsparcie G-Sync, Free-Sync |
| Rozmiar ekranu: | 24 cale |
|---|---|
| Kolor: | 16.7M |
| Rozstrzygnięcie: | 2560x1440 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Stoisko: | Regulowana wysokość i obrotowe |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080/2k opcjonalnie |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440 |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Stoisko: | Regulowana wysokość i obrotowe |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz |
| Jasność: | 350cd/m2 |