2560*1440 165hz 27 cali Skrzywiony Monitor
| Rozmiar ekranu: | 27-calowy zakrzywiony monitor gamingowy |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440/1920*1080 |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 27-calowy zakrzywiony monitor gamingowy |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440/1920*1080 |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozstrzygnięcie: | 2K 2560x1440 |
|---|---|
| Współczynnik ekranu: | 16:9 |
| Krzywizna: | R3000 |
| Prędkość odświeżania: | 1 ms |
| Jasność: | 350cd/m2 |