21" Android 12 System Stand By Me TV Smart Broadcast Machine Ekran dotykowy
| Wielkość: | 21 cali |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 12 |
| Baran: | 4/8 GB |
| ROM: | 64/128 GB |
| Wielkość: | 21 cali |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 12 |
| Baran: | 4/8 GB |
| ROM: | 64/128 GB |
| Wielkość: | 21,5 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3399 |
| System: | Androida 12 |
| Baran: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| Wielkość: | 21,5 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3588 |
| System: | Androida 12 |
| Baran: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Rozmiar ekranu: | 21,5 |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Rodzaj: | dotyk kapitałowy, 4-druty, 5-druty dotknij opcjonalnie |