24-calowy RK3566 NFC Stand By Me TV Indoor Android 12 Reklama Digital Signage Przenośny Stojący Smart TV
| Wielkość: | 24 cale |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 12 |
| Baran: | 4/8 GB |
| ROM: | 64/128 GB |
| Wielkość: | 24 cale |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 12 |
| Baran: | 4/8 GB |
| ROM: | 64/128 GB |
| Rozmiar ekranu: | 12,1 cala |
|---|---|
| Kolor: | Czarny czy biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1024x768 |
| Wejścia: | VGA |
| Opcjonalne wejścia: | AV, DVI, BNC, DP, USB, TV, głośnik jest dostępny |