144hz 27 cali 2K 2560*1440 QHD Monitor graczy z portem DP
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 38,5 cala |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali monitor do gier |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Rozstrzygnięcie: | 2K 2560x1440 |
|---|---|
| Współczynnik ekranu: | 16:9 |
| Krzywizna: | R3000 |
| Prędkość odświeżania: | 1 ms |
| Jasność: | 350cd/m2 |