Monitor do gier 2560*1440 2K 27 cali 165 Hz
| Rozmiar ekranu: | 165 Hz 1MS Gaming Monitor |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440 |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP, USB |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz 240 Hz Opcjonalnie |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 165 Hz 1MS Gaming Monitor |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440 |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP, USB |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz 240 Hz Opcjonalnie |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali 165 Hz Monitor |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440, 1080p Opcjonalnie |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP, USB |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz 240 Hz Opcjonalnie |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali 165 Hz Monitor |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440, 1080p Opcjonalnie |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP, USB |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz 240 Hz Opcjonalnie |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440 |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali skrzywiony monitor do gier |
|---|---|
| Kolor: | Balck and Red |
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440/1920*1080 Opcjonalnie |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP, USB |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Rozmiar ekranu: | Monitor gier 27 cali 165 Hz |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440/1920*1080 Opcjonalnie |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP, USB |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440 |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP, audio Out |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440 |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali monitor do gier |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Stoisko: | Zmiennik |
| Rozstrzygnięcie: | 2560x1440 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Stoisko: | Zmiennik |
| Rozstrzygnięcie: | 2560x1440 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 180 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |