840x2160 60hz 27 cali 4k Monitor do gier / Monitor bez ramki
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 3840x2160 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 60 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 3840x2160 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 60 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 3840x2160 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 60 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 3840*2160 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| AMD: | Free sync |