OEM 7 cali 1024*600 Tablet Android All In One Smart Pad
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa, przód 0,3 MP tył 0,3 MP |
|---|---|
| Stan produktów: | Akcje |
| Rozmiar ekranu: | 7" |
| Produkcja procesorów: | Zwycięzca |
| Typ procesora: | Ośmiordzeniowy |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa, przód 0,3 MP tył 0,3 MP |
|---|---|
| Stan produktów: | Akcje |
| Rozmiar ekranu: | 7" |
| Produkcja procesorów: | Zwycięzca |
| Typ procesora: | Ośmiordzeniowy |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |