Allwinner A33 7 Inch Quad Core Android Tablet PC wsparcie karty TF
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa, przód 0,3 MP tył 0,3 MP |
|---|---|
| Stan produktów: | Akcje |
| Rozmiar ekranu: | 7" |
| Produkcja procesorów: | Zwycięzca |
| Typ procesora: | Ośmiordzeniowy |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa, przód 0,3 MP tył 0,3 MP |
|---|---|
| Stan produktów: | Akcje |
| Rozmiar ekranu: | 7" |
| Produkcja procesorów: | Zwycięzca |
| Typ procesora: | Ośmiordzeniowy |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa, przód 0,3 MP tył 0,3 MP |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 7 " |
| Produkcja procesora: | Allwinner |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa, przód 0,3 MP tył 0,3 MP |
|---|---|
| Stan produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 7 " |
| Produkcja procesorów: | Allwinner |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa, przód 0,3 MP tył 0,3 MP |
|---|---|
| Stan produktów: | Akcje |
| Rozmiar ekranu: | 7" |
| Produkcja procesorów: | Zwycięzca |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa, przód 0,3 MP tył 0,3 MP |
|---|---|
| Stan produktów: | Akcje |
| Rozmiar ekranu: | 7" |
| Produkcja procesorów: | Zwycięzca |
| Typ procesora: | Ośmiordzeniowy |