10.1-calowy tablet przemysłowy Android & Windows do użytku komercyjnego
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| BARAN: | 4GB |
| Rom: | 64 GB |
| System operacyjny: | Androida 14/15 |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1920x1080 |
| Numer modelu: | I1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Funkcja specjalna: | Wsparcie dostosowywania |
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Typ ekranu dotykowego: | Ekran pojemnościowy |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280x800 |
| procesor: | RK3399 |
|---|---|
| System operacyjny: | Opcjonalnie dla Androida |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 800*1280 |
| Pamięć wewnętrzna: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Baran: | 2 GB |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i wsparcie techniczne on-line |
| Produkcja procesora: | RockChip RK3288, dwurdzeniowy A72+czterordzeniowy A53 |
| Pojemność pamięci: | 2GB+16 GB |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy ekran 10 punktów dotyk |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Interfejs napędu: | USB TYPU C |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Wielkość: | Wielkość na zamówienie |
|---|---|
| Pamięć: | 4GB DDR3, 8 GB DDR3 |
| Pojemność dysku twardego: | 32/64/128/256 GB |
| Materiał: | Plastikowe |
| procesor: | i3 |