10.1calowy RK3399 2+16GB Tablet do sal konferencyjnych NFC POE System rezerwacji sal konferencyjnych z oświetleniem z obu stron
| Rozmiar: | 10,1 cala |
|---|---|
| Typ procesora: | RK3399 |
| BARAN: | 2 GB |
| Pamięć: | 16 GB |
| Rezolucja: | 1280*800 |
| Rozmiar: | 10,1 cala |
|---|---|
| Typ procesora: | RK3399 |
| BARAN: | 2 GB |
| Pamięć: | 16 GB |
| Rezolucja: | 1280*800 |
| PoE: | Opcjonalnie |
|---|---|
| Wi-Fi: | 802.11b/g/n |
| Baran: | 2 GB/4 GB |
| Rozmiar ekranu: | 8/10 cali |
| Panel dotykowy: | 10-punktowy pojemnościowy dotyk |
| Wielkość: | 13,3 cala |
|---|---|
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| System operacyjny: | Androida 6.0/8.1 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16B |
| Kamera: | Przedni aparat 2,0 m/p |
|---|---|
| Produkcja procesorów: | RK3288 |
| BARAN: | 2/4 GB |
| Pamięć: | 16/32 GB |
| Ekran dotykowy: | 10 punktów pojemnościowy dotyk |
| Wielkość: | 13,3 cala |
|---|---|
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| System operacyjny: | Androida 6.0/8.1 |
| Pojemność pamięci: | 2/4 GB |
| Pamięć: | 16/32 GB |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| interfejs ładowania: | USB Type A. |
| Usługa po sprzedaży: | Centrum call center i on-line wsparcie techniczne, szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne częśc |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Rozmiar: | 14 -calowy panel LCD |
|---|---|
| Procesor: | RK3568 |
| BARAN: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| System: | Androida 11 |
| Wielkość: | 10,1 cala |
|---|---|
| procesor: | Quad Core Cor-Tex A17,1,8G, RK3288 |
| System operacyjny: | Android 8.1/10.0 |
| Baran: | 2 GB |
| Pamięć wewnętrzna: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs ładowania: | USB Type A. |
| Obsługa posprzedażna: | Centrum call center i on-line wsparcie techniczne, szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne częśc |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Obsługa posprzedażna: | Call Center i wsparcie techniczne on-line |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Produkcja procesorów: | RockChip RK3288, dwurdzeniowy A72+czterordzeniowy A53 |
| Pojemność pamięci: | 2 GB/16 GB (opcjonalnie 4+32 GB) |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 "Ekran IPS |
|---|---|
| Typ procesora: | RK3399 |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800 |
| System operacyjny: | Androida 8.1 |
| Baran: | 2 GB |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP RK3399,Dual-core A72+quad-core A53 |
| Memory Capacity: | 2GB/16GB (4+32GB optional) |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen 10 Points Touch |
| Display resolution: | 1280x800 |