Zmiennik 2K 1ms Gaming Desktop Monitor 27calowy 165hz 2560*1440
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 32 cale |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 P |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP, Audio Out |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| AMD: | Free sync |
| Rozmiar ekranu: | 30 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP |
| Gwarancja: | 3 lata |
| światło LED: | Tylne światło LED |
| Rozmiar ekranu: | 27-calowy zakrzywiony monitor gamingowy |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440/1920*1080 |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 49 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 4K 3840x1080@144 Hz |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz |