RK3288 Komputer z pojemnościowym ekranem dotykowym, 18,5 cala 1,80 GHz tablet Android
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs ładowania: | USB Type A. |
| Obsługa posprzedażna: | Centrum call center i on-line wsparcie techniczne, szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne częśc |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Rozmiar ekranu: | 21,5 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | czarny |
| Typ interfejsu: | VGA i HDMI, RS232- Opcjonalnie |
| Rodzaj: | IR Touch, pojemnościowy dotyk |
| Rozmiar ekranu: | 17 cali |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1280*1024 |
| Współczynnik wyświetlania: | 4:3 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Stoisko: | Zmiennik |
| Rozstrzygnięcie: | 2560x1440 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |