Szpital 15.6calowy tablet Android Tablety klasy medycznej z kamerą do obsługi połączeń
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Wielkość: | 10.1 cala panel LCD |
|---|---|
| procesor: | RK3399, dwurdzeniowy A72+A53 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16 giga bajtów |
| System: | Android 7.1/10 |
| Procesor: | Czterordzeniowy 1,3 GHz |
|---|---|
| Kolor: | biały kolor |
| Zadzwoń do Handgrip: | Tak |
| Funkcjonować: | NFC Poe |
| Używać: | Szpital |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Status produktów: | Nowy |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Rozmiar: | 10.1 cala |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| System: | Android 13 |
| BARAN: | 4GB |
| Rom: | 32 GB |
| Funkcja: | NFC, identyfikacja odcisków palców, skan kodu QR itp. |
|---|---|
| Interfejs napędu: | 1*Type-C ładowarka, 1*gniazdo karty SIM, 1*gniazdo karty TF, 1*gniazdo słuchawkowe, 1*Port RS485 |
| Kamera: | 2,0+5,0 MP, 2,0+8,0 MP, 5,0+13,0MP |
| Produkcja procesorów: | MT6753 Octa-Core 1,6 GHz; |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800, 1920x1200 opcjonalnie |
| Wielkość: | 10,1 cala |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |