10.1calowy RK3288 NFC POE Tablet konferencyjny z ekranem dotykowym na ścianie
| Kamera: | Przedni aparat 2,0 m/p |
|---|---|
| Produkcja procesorów: | RK3288 |
| BARAN: | 2/4 GB |
| Pamięć: | 16/32 GB |
| Ekran dotykowy: | 10 punktów pojemnościowy dotyk |
| Kamera: | Przedni aparat 2,0 m/p |
|---|---|
| Produkcja procesorów: | RK3288 |
| BARAN: | 2/4 GB |
| Pamięć: | 16/32 GB |
| Ekran dotykowy: | 10 punktów pojemnościowy dotyk |
| Interfejs: | Gniazdo karty SIM USB / RJ45 / SD / słuchawek |
|---|---|
| interfejs ładowania: | USB Type A. |
| Dotykać: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| Status produktów: | Magazyn |
| BARAN: | 2GB/4 GB |
| Słowa kluczowe: | tablet do montażu na ścianie |
|---|---|
| Gospodarz USB: | Host USB 2.0 |
| Gniazdo karty SIM: | Karta 4G Flow |
| Rozmiar wyświetlacza: | 15,6 cala |
| Pamięć ROM: | 32 GB/64 GB |
| Rozmiar: | 13,3 cala |
|---|---|
| Procesor: | RK3399 |
| System: | Android 8.1/9.0/10/11/13 |
| BARAN: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | DC |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat/tylny aparat |
| Ekran: | 13,3 cala IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Status produktów: | Nowy |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Usługa po sprzedaży: | Centrum call center i on-line wsparcie techniczne, szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne częśc |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Główna częstotliwość procesora: | 1,8 GHz |
| Rozmiar: | 10.1 cala |
|---|---|
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| BARAN: | 2 GB |
| Rom: | 16 GB |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280*800 |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| interfejs ładowania: | Prawnie zastrzeżony |
| Interfejs napędu: | USB 2.0 |
| Usługa po sprzedaży: | Szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne części zamienne, naprawa |
| Rozmiar: | 13,3 cala |
|---|---|
| Procesor: | RK3568 |
| System: | Opcjonalnie dla Androida |
| BARAN: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Wielkość: | 10. cal IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
| Edytor: | RockChip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rozstrzygnięcie: | 1280*800 |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs ładowania: | USB Type A. |
| Obsługa posprzedażna: | Centrum call center i on-line wsparcie techniczne, szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne częśc |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 Type-C |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Rozmiar: | Tablet z Androidem o przekątnej 15,6 cala |
|---|---|
| Aplikacja: | wyświetlacz reklamowy |
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Czas odpowiedzi: | 5s |
| Ethernet: | wsparcie |