Quad Core Wifi 7 Inch All In One Tablet Android Pojemnościowy ekran
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa, przód 0,3 MP tył 0,3 MP |
|---|---|
| Stan produktów: | Akcje |
| Rozmiar ekranu: | 7" |
| Produkcja procesorów: | Zwycięzca |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa, przód 0,3 MP tył 0,3 MP |
|---|---|
| Stan produktów: | Akcje |
| Rozmiar ekranu: | 7" |
| Produkcja procesorów: | Zwycięzca |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa, przód 0,3 MP tył 0,3 MP |
|---|---|
| Stan produktów: | Akcje |
| Rozmiar ekranu: | 10,1" |
| Produkcja procesorów: | MTK6737 A7 Quad Core |
| Typ procesora: | A7 Quad Core |
| CPU: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
|---|---|
| BARAN: | 2 GB |
| Rom: | 16 GB |
| System operacji: | Android 8.1 |
| Ekran dotykowy: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| Wielkość: | 8,1 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System operacyjny: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 800*1280 |
| Baran: | 2 GB |
| Kamera: | Przedni aparat opcjonalnie |
|---|---|
| Edytor: | A64 |
| Pojemność pamięci: | 2GB/4G |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800 |
| System operacyjny: | Androida 8.1 |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Interfejs napędu: | USB TYPU C |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Rozmiar: | 10,1 cala IPS |
|---|---|
| Edytor: | RockChip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rezolucja: | 1280*800 |
| System operacyjny: | Android 9.0 |
| Rozmiar: | 10.1 cala |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| System: | Android 13 |
| BARAN: | 4GB |
| Rom: | 32 GB |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Panoramiczny: | Tak |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 " |
| Typ wyświetlania: | LCD |
| Marka procesora: | Czterokreśnia kora A7 |
| Rozmiar: | Tablet z Androidem o przekątnej 15,6 cala |
|---|---|
| Aplikacja: | wyświetlacz reklamowy |
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Czas odpowiedzi: | 5s |
| Ethernet: | wsparcie |
| Rozmiar: | 10.1 cala |
|---|---|
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| BARAN: | 2 GB |
| Rom: | 16 GB |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280*800 |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 Type-C |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Interfejs: | Gniazdo karty SIM USB / RJ45 / SD / słuchawek |
|---|---|
| interfejs ładowania: | USB Type A. |
| Dotykać: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| Status produktów: | Magazyn |
| BARAN: | 2GB/4 GB |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Typ: | IPS |
|---|---|
| Aplikacja: | Wnętrz |
| Kąt oglądania: | 89 /89 /89 /89 (L /R /U /D) |
| Piksel: | 0,227 mm (w) |
| Współczynnik kontrastu: | 1000: 1 |