RJ45 lcd 802.11b/g/n WiFi All In One Touch Screen PC 2,0GHz 13 cali
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Główna częstotliwość procesora: | 2,0 GHz |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Główna częstotliwość procesora: | 2,0 GHz |
| Typ: | IPS |
|---|---|
| Aplikacja: | Wnętrz |
| Rozmiar panelu: | 10,1 cala |
| Max Resolution: | 1280*800 |
| Kąt oglądania: | 89 /89 /89 /89 (L /R /U /D) |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Numer modelu: | I1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Funkcja specjalna: | Wsparcie dostosowywania |
| Numer modelu: | Rs623 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Androida, Windowsa |
| Numer modelu: | F1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | cnhopestar |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Android |
| Numer modelu: | Q6 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Androida, Windowsa |
| Numer modelu: | i8 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Norma Certyfikatu: | CE RoHS |
| Numer modelu: | HP-P1561 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | I5 3210m |
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | LED, LCD, drugi |
| System operacyjny: | Linux, Android, Windows, Inne |
| Baran: | 2 GB DDR3, 4 GB DDR3, 8 GB DDR3 |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | LED, pojemnościowy ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Okna, Androida |
| Numer modelu: | A2 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | In-Tel N2840/RockChip |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rezolucja: | 1920X1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Typ: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |