10.1calowy RK3288 NFC POE Tablet konferencyjny z ekranem dotykowym na ścianie
| Kamera: | Przedni aparat 2,0 m/p |
|---|---|
| Produkcja procesorów: | RK3288 |
| Baran: | 2/4 GB |
| Pamięć: | 16/32 GB |
| Ekran dotykowy: | 10 punktów Pojemnościowy dotyk |
| Kamera: | Przedni aparat 2,0 m/p |
|---|---|
| Produkcja procesorów: | RK3288 |
| Baran: | 2/4 GB |
| Pamięć: | 16/32 GB |
| Ekran dotykowy: | 10 punktów Pojemnościowy dotyk |
| Status produktów: | Magazyn |
|---|---|
| Panoramiczny: | Tak |
| Rozmiar ekranu: | 8 " |
| Typ wyświetlania: | LCD |
| Marka procesora: | Czterokreśnia kora A17 |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| interfejs ładowania: | DC |
| Interfejs napędu: | USB |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Octa Core |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 13.3 " |
| Produkcja procesora: | Allwinner |
| Typ procesora: | RK3368, kora ośmiordzeniowa A53,1,5G |
| Kamera: | Przedni aparat |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 18,5" |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterokreśnia kora A17,1,8G, RK3288 |