8calowy komputer stacjonarny w jednym tabletie z Androidem.
| System: | Androida 11 |
|---|---|
| Rezolucja: | 1280x800 |
| Panel dotykowy: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| Sieć: | Noternet / 3G / 4G |
| Kamera: | Przód |
| System: | Androida 11 |
|---|---|
| Rezolucja: | 1280x800 |
| Panel dotykowy: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| Sieć: | Noternet / 3G / 4G |
| Kamera: | Przód |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Rozmiar: | 14 -calowe IPS |
|---|---|
| Kamera: | Kamera lornetkowa |
| Edytor: | RockChip RK3288 Quad Core |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rezolucja: | 1920X1080 |
| Rozmiar: | Opcjonalnie 15,6 cala/21,5 cala/24 cala/32 cala |
|---|---|
| Aplikacja: | wyświetlacz reklamowy |
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Czas odpowiedzi: | 5s |
| Ethernet: | wsparcie |
| Wielkość: | 13,3 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3399 |
| System: | Androida 8.1 |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Kąt widzenia: | 89 /89 /89 /89 (L/P/U/D) |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Baran: | 2 GB |
| Gniazdo kart SD: | Karta SD (maks. 32 GB) |
| Wielkość: | 13,3 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16GB |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| BARAN: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| System operacyjny: | Android 6.0/7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1920x1080 |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs ładowania: | USB Type A. |
| Obsługa posprzedażna: | Centrum call center i on-line wsparcie techniczne, szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne częśc |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Edytor: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
| Pojemność pamięci: | 2 GB |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800 |
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Edytor: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
| Pojemność pamięci: | 2 GB |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280x800 |
| Wielkość: | 10. cal IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
| Edytor: | RockChip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rozstrzygnięcie: | 1280*800 |
| Wielkość: | 13,3 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3399 |
| Baran: | 2 GB |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| ROM: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Nazwa: | Tablet z Androidem o przekątnej 15,6 cala |
|---|---|
| Procesor: | A133/A523/RK3566/RK3568/RK3288/RK3399 |
| BARAN: | 2GB/4 GB |
| ROM: | 16 GB/32 GB/64 GB |
| system operacyjny: | Androida 7.1/8.1/9.0/10/11/13 |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa, przód 0,3 MP tył 0,3 MP |
|---|---|
| Stan produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 7 " |
| Produkcja procesorów: | Allwinner |
| Typ procesora: | Octa Core |