Procesor RK3399 10,1-calowy tablet restauracyjny z kamerą POE NFC 5MP System Android
| Rozmiar: | 10,1 cala |
|---|---|
| Procesor: | RK3399 |
| System: | Opcjonalnie dla Androida |
| BARAN: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Rozmiar: | 10,1 cala |
|---|---|
| Procesor: | RK3399 |
| System: | Opcjonalnie dla Androida |
| BARAN: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Edytor: | Czterordzeniowy rockchip |
|---|---|
| Pamięć: | 2GB+16 GB |
| Interfejs wspornika: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Waga: | 1,5 kg |
| Światło LED: | 4 boki lekkie |
| Wielkość: | 24 cale |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| procesor: | RK3399 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Rozmiar: | 8,1 cala |
|---|---|
| Procesor: | RK3566 |
| System operacyjny: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 800*1280 |
| BARAN: | 2 GB |
| Rozmiar: | 15,6 cala |
|---|---|
| Procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| BARAN: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Rozmiar: | 13,3 cala |
|---|---|
| Procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| BARAN: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Interfejs: | Gniazdo karty SIM USB / RJ45 / SD / słuchawek |
|---|---|
| interfejs ładowania: | USB Type A. |
| Dotykać: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| Status produktów: | Magazyn |
| BARAN: | 2GB/4 GB |
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
|---|---|
| Produkcja procesora: | Rockchip RK3288 |
| Pojemność pamięci: | 2GB/16 GB (4+32 GB opcjonalnie) |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy ekran 10 punktów dotyk |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280x800 |
| Rozmiar: | 14 -calowy panel LCD |
|---|---|
| Procesor: | RK3568 |
| BARAN: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| System: | Androida 11 |
| Rozmiar: | 10.36 cala |
|---|---|
| ekran: | Podwójny ekran |
| Procesor: | RK3288 |
| System: | Opcjonalnie dla Androida |
| BARAN: | 2 GB |
| Rozmiar: | 10.1 cala |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 13 |
| BARAN: | 4GB |
| Rom: | 32 GB |
| Rozmiar: | 15,6 cala |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| System: | Android 13 |
| BARAN: | 4GB |
| Rom: | 32 GB |
| Rozmiar: | 9,7 cala |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 13 |
| BARAN: | 4GB |
| Rom: | 32/64 GB |