15,6-calowy tablet Android RK3399 POE do montażu na ścianie, tablet medyczny do użytku w szpitalu
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3399 |
| System: | Android 7.1/8.0/9.0/10 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3399 |
| System: | Android 7.1/8.0/9.0/10 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Wielkość: | 10.1 cala panel LCD |
|---|---|
| procesor: | RK3399, dwurdzeniowy A72+A53 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16 giga bajtów |
| System: | Android 7.1/10 |
| Płyta: | Ekran IPS, wodoodporny |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 5.0MP |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280*800 |
| System operacyjny: | Android 8.1,10.1 |
| Rodzaj: | Tablet, tablet przemysłowy |
| Procesor: | Czterordzeniowy 1,3 GHz |
|---|---|
| Kolor: | biały kolor |
| Zadzwoń do Handgrip: | Tak |
| Funkcjonować: | NFC Poe |
| Używać: | Szpital |
| Wielkość: | 13,3 cala |
|---|---|
| Produkcja procesorów: | Czterokreśna kora A17, 1,6G, RK3288 |
| Baran: | 2 GB/4 GB |
| Pojemność pamięci: | 16 GB/32 GB |
| System operacyjny: | Androida 8.1 |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| Typ procesora: | RK3288/RK3566/RK3399/RK3568 |
| System operacyjny: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Wielkość: | 13,3 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| Baran: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| System: | Androida 11 |
| Łączność: | Wi-Fi, niebieskie zębami |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1280*800 |
| nfc: | Wsparcie |
| Wi-Fi: | 802.11b/g/n |
| Współczynnik kontrastu: | 800:1 |
| Typ: | IPS |
|---|---|
| Aplikacja: | Wnętrz |
| Kąt oglądania: | 89 /89 /89 /89 (L /R /U /D) |
| Piksel: | 0,227 mm (w) |
| Współczynnik kontrastu: | 1000: 1 |
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Usługa po sprzedaży: | Centrum call center i on-line wsparcie techniczne, szkolenie i inspekcja na miejscu, bezpłatne częśc |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| Główna częstotliwość procesora: | 1,8 GHz |
| Rodzaj: | IPS |
|---|---|
| Zastosowanie: | W pomieszczeniach |
| Kąt widzenia: | 89 /89 /89 /89 (L/P/U/D) |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Czas odpowiedzi: | 5 ms |
| Płyta: | Ekran IPS, wodoodporny |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 5.0MP |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280*800 |
| System operacyjny: | Androida 8.1 |
| Rodzaj: | Tablet, tablet przemysłowy |