|
Szczegóły Produktu:
|
|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | OEM |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Numer modelu: | A19D15E |
|
Zapłata:
|
|
| Minimalne zamówienie: | 1 sztukę |
| Cena: | $188.00 - $204.00 / Piece |
| Szczegóły pakowania: | Rozmiar produktu: 468*228*37 mm Waga produktu: 3 kg Pakowanie Rozmiar 528*110*395 mm (LXWXH) :, Waga |
| Możliwość Supply: | 50000 sztuk/miesiąc |
| System | Specyfikacje |
|---|---|
| Procesor | Procesor A33 quad core, taktowany 1,4G |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Pamięć ROM | 8 GB |
| System | Android 4.4.2 |
| Ekran wyświetlacza | 18,5-calowy ekran LED |
| Rozdzielczość | 1366*768 |
| Kontrast | 1000 |
| Jasność | 350cdm² |
| Proporcje ekranu/Obszar wyświetlania | 16:9 / Obszar wyświetlania: 408x229mm |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | Obsługiwane |
| Bluetooth | Opcjonalnie |
| 3G | Obsługa zewnętrznego klucza USB 3G |
| Karta SD | Obsługa karty SD (maks. 32G) |
| Mini USB | USB OTG |
| Host USB | Host USB 2.0 x 3 |
| RJ-45 | Interfejs sieciowy |
| Wejście DC | Wejście DC |
| Słuchawki | Wyjście słuchawkowe stereo 3,5 mm |
| Obsługa wideo | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, VC1, RV itp., obsługa do 1080p |
| Obsługa audio | MP3/WMA/AAC itp. |
| Obsługa obrazów | JPEG, JPG |
| Bezprzewodowa mysz | Obsługiwane |
| Bezprzewodowa klawiatura | Obsługiwane |
| Głośniki | 3Wx2 (standardowo), 5Wx2 (opcjonalnie) |
| Kamera | Kamera 2 megapikselowa (standardowo), kamera 5 megapikselowa (opcjonalnie) |
| Język OSD | Wielojęzyczne działanie OSD |
| Obsługa oprogramowania | QQ/Facebook/mapa/e-mail/gry i tak dalej |
| Zasilacz | 12V/3A |
| Podstawka biurkowa | Standardowa |
| Typ | Długość (mm) | Szerokość (mm) | Wysokość/Grubość (mm) | Waga netto | Waga brutto |
|---|---|---|---|---|---|
| Rozmiar obudowy | 461 | 281 | 35 | 2,5 kg | - |
| Pudełko kolorowe | 525 | 390 | 115 | 3,6 kg | - |
| 3 szt./karton | 540 | 350 | 405 | 10,8 kg | 11,8 kg |