|
Szczegóły Produktu:
|
|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | OEM |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Numer modelu: | WA1342T |
|
Zapłata:
|
|
| Minimalne zamówienie: | 1 sztukę |
| Cena: | USD 253 -258 PCS |
| Szczegóły pakowania: | drewniane opakowanie |
| Czas dostawy: | 6-10 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply: | 50000 sztuk/miesiąc |
Ten wszechstronny tablet z systemem Android łączy zaawansowane opcje łączności z wysoką wydajnością do zastosowań przemysłowych i komercyjnych.
| System | Specyfikacje |
|---|---|
| Procesor | RK3288, czterordzeniowy Cortex A17, 1,6G |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| System operacyjny | Android 5.1/8.1 |
| Ekran dotykowy | Pojemnościowy, 10-punktowy |
| Wyświetlacz | Specyfikacje |
|---|---|
| Panel | 13,3" panel LCD |
| Rozdzielczość | 1920*1080 |
| Obszar aktywny | 293,76(H)x165,24mm(V) |
| Tryb wyświetlania | Normalnie czarny |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85(L/P/G/D) |
| Współczynnik kontrastu | 800 |
| Jasność | 250cd/m² |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Sieć i łączność | Specyfikacje |
|---|---|
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Interfejsy | Specyfikacje |
|---|---|
| Gniazdo kart | Karta SD |
| USB | Host USB |
| Micro USB | Micro USB OTG |
| USB | USB do portu szeregowego (format RS232) |
| RJ45 z POE | RJ45 |
| POE | IEEE802.3at POE+, 25,5W |
| Gniazdo zasilania | Wejście zasilania DC |
| Słuchawki | Słuchawki 3,5 mm + mikrofon |
| Odtwarzanie multimediów | Specyfikacje |
|---|---|
| Format wideo | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, VC1, RV itp., obsługa do 4K |
| Format audio | MP3/WMA/AAC itp. |
| Zdjęcie | JPEG |
| Dodatkowe funkcje | Specyfikacje |
|---|---|
| VESA | 75x75mm |
| Głośnik | 2*1,5W |
| Pasek świetlny LED | Pasek świetlny LED RGB |
| NFC | Opcjonalnie, NFC 13,56 MHz, ISO14443A/ISO14443B/ISO 15693/Mifare classic/Sony felica |
| Kamera | 2,0 MP, kamera przednia |
| Temperatura pracy | 0-40°C |
| Język | Wiele języków |