|
Szczegóły Produktu:
|
|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | OEM |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Numer modelu: | WA1033T |
|
Zapłata:
|
|
| Minimalne zamówienie: | 1 sztukę |
| Cena: | Price can be nogotiable |
| Szczegóły pakowania: | 68*22*39 cm |
| Czas dostawy: | 5 ~ 7 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, D/P. |
| Możliwość Supply: | 50000 sztuk/miesiąc |
Tablica wyświetlacza na ścianie - profesjonalne planowanie i zarządzanie przestrzenią dla nowoczesnych miejsc pracy.Ten komercyjny wyświetlacz Androida tworzy prosty i inteligentny sposób dla zespołów do zarządzania harmonogramami, zarezerwować miejsca i poprawić komunikację w całym miejscu pracy.
| System | Specyfikacje |
|---|---|
| CPU | RK3288, czterogłowy |
| RAM | 2 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| System operacyjny | Android 8.1 |
| Wyświetlacz | Specyfikacje |
| Ekran dotykowy | 10-punktowy pojemnościowy dotyk |
| Panel | 10.1" panel LCD |
| Rozstrzygnięcie | 1280*800 |
| Obszar aktywny | 216.96 ((H) x 135,6 mm ((V) |
| Tryb wyświetlania | Zazwyczaj czarny |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 ((L/R/U/D) |
| Wskaźnik kontrastu | 800 |
| Światłość | 280cd/m2 |
| Współczynnik widmowy | 16:10 |
| Sieć | Specyfikacje |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Interfejs | Specyfikacje |
| Gniazdo do kart | Karta SD |
| USB. | Host USB |
| Micro USB | Micro USB OTG |
| USB. | USB dla serii |
| RJ45 z POE | RJ45 |
| POE | IEEE802.3at/af |
| Podkładka | Prąd prądu stałego |
| Słuchawka | 3.5mm słuchawki |
RK3288 Procesor dual-core A72 + Quad-core A53 do 2.0GHz z 2GB RAM + 16GB ROM. Wspiera Bluetooth 4.0 do bezprzewodowej transmisji danych, OTG, 10/100M RJ45,i zewnętrzna karta SD do 32 GB (nie włączona).
Zbudowany do ciągłego użytku komercyjnego z procesorem quad-core zapewniającym płynną wydajność dla aplikacji harmonogramowania i platform sygnalizacji cyfrowej.Szczupły design podnośnika ściennego naturalnie pasuje do nowoczesnych wnętrz.
Ekran reagowy zapewnia wyraźną widoczność dostępności pomieszczeń, funkcji odprawy, odliczania zdarzeń i alertów.
Stabilna architektura Androida pozwala na łatwe wdrażanie bez rozbudowy.
Wyposażony w wydajne zarządzanie energią, stabilną łączność i trwałe komponenty przez długie godziny pracy.
Dla integratorów i dystrybutorów systemów: stabilne dostawę, dostosowalne opcje konfiguracji, długą dostępność cyklu życia oraz wsparcie dostosowania OEM/ODM.Uproszcza wdrożenie i zapewnia wymierną wartość dla trwających projektów.
Ten wyświetlacz Androida jest niezbędnym narzędziem dla firm chcących usprawnić operacje i stworzyć inteligentniejsze miejsca pracy.i bezproblemowej kompatybilności oprogramowania, zwiększa ogólną wydajność nowoczesnych organizacji.