|
Szczegóły Produktu:
|
|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | OEM |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Numer modelu: | WH1012T |
|
Zapłata:
|
|
| Minimalne zamówienie: | 1 sztukę |
| Cena: | Price can be nogotiable |
| Szczegóły pakowania: | Prezent (z opakowaniem) 320 mm 241 mm 129 mmet (kg) 1,45 kg |
| Czas dostawy: | 2-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |
| Możliwość Supply: | 50000 sztuk/miesiąc |
10-calowy tablet medyczny Android Biały z obsługą połączeń i kamerą 5MP
W szybkim świecie opieki zdrowotnej,wydajność,dokładność, orazniezawodnośćSą one niezbędne.10.1-calowy tablet medyczny Android 8.1, szpitale i placówki opieki zdrowotnej mogą zwiększyć swoje możliwości operacyjne, usprawnić przepływy pracy i poprawić opiekę nad pacjentami.
Zaprojektowany w celu zaspokojenia wymagających potrzeb środowisk medycznych, tablet jest wyposażony w zaawansowane funkcje specjalnie dostosowane do potrzebstosowanie w szpitalu:
| System | CPU: Korytka czworodrzwiowa A17, 1.8G, RK3288 |
|---|---|
| Pamięć | RAM: 2 GB Pamięć wewnętrzna: 16 GB |
| System operacyjny | Android 8.1 |
| Ekran dotykowy | 10-punktowy pojemnościowy dotyk |
| Wyświetlacz | Panel: 10,1" panel LCD IPS Rozdzielczość: 1280*800 Obszar aktywny: 216,96 ((H) x 135,6 mm ((V) Światłość: 300 cd/m2 |
| Sieć | Wi-Fi: 802.11b/g/n Ethernet: 10M/100M Bluetooth: 4.0 |
| Interfejsy | Gniazdo do kart SD, USB x 3, Micro USB OTG, wyjście HDMI, RJ45 z POE, gniazdkiem zasilania, słuchawki 3,5 mm |
| Inne cechy | VESA: 75x75mm, głośnik: 2*2W, kamera: 5.0MP Kamera przednia, wbudowany MIC |
Rozwiązanie "wszystko w jednym" obsługuje szereg zastosowań, które mają na celu poprawęopieka nad pacjentem,komunikacja personelu, orazefektywność przepływu pracy:
Idealnie nadaje się do różnych środowisk medycznych, w tym:
W sprawie10.1-calowy tablet medyczny Android 8.1jest idealnym rozwiązaniem dla placówek opieki zdrowotnej, które chcą poprawićprzepływy pracy klinicznej, wzmacniaćopieka nad pacjentem, i usprawnićkomunikacja wewnętrznaDzięki przyjaznemu interfejsowi, solidnej funkcjonalności i wytrzymałości medycznej jest idealnym dodatkiem do zespołu opieki zdrowotnej.
Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak ta potężna tableta może poprawić wydajność i opiekę nad pacjentami w Twoim zakładzie.