|
Szczegóły Produktu:
|
|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | OEM |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Numer modelu: | SC1008 |
|
Zapłata:
|
|
| Minimalne zamówienie: | 1 sztukę |
| Cena: | Price can be negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Standardowe opakowanie OEM Logo Market NFC 10 -calowy wyświetlacz na Androida |
| Czas dostawy: | 2-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 50000 sztuk/miesiąc |
Profesjonalny 10,1-calowy tablet z systemem Android wyposażony w potężny procesor quad-core, wyraźny wyświetlacz IPS i solidną baterię o pojemności 6000 mAh. Idealny do zastosowań edukacyjnych, biznesowych i osobistych.
| CPU | Intel Baytrail-T (quad-core), Z8350, 1,33 GHz-1,8 GHz |
| System operacyjny | Win 10 z obsługą Flash 11.1 |
| Wyświetlacz | 10.1-calowy oryginalny ekran IPS 1280×800 / 1920×1200 HFD |
| Panel dotykowy | Ekran dotykowy wielopunktowy |
| RAM | 2GB/4GB DDR3 |
| Przechowywanie | 32GB / 64GB Nand Flash |
| Akumulator | 6000mAh/3,7V Litium |
| Kamera | Przód 2.0 Mega |
| Sieć | Wi-Fi: 802.11b/g/n; BT 4.0 |
| Rozszerzenie | 1x gniazdo do kart TF |
| Łączność | 1 × Mini USB, 1 × 2,5 mm gniazdo prądu stałego (5V / 2A), 1 × gniazdo słuchawkowe (3,5 mm) |
| Waga netto | 360 g |
| Wybór koloru | Srebro / Czarne |