27 cali FHD G Sync 0.5MS 240HZ Monitor do gry
| Rozmiar ekranu: | 27 cali 240 Hz |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 240 Hz |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali 240 Hz |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 240 Hz |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
|---|---|
| Współczynnik ekranu: | 21:9 |
| Krzywizna: | 1800R |
| Prędkość odświeżania: | 1 ms |
| Jasność: | 350cd/m2 |