IP65 Wytrzymały tableta przemysłowy Multitouch Capacitive Screen
| Rozmiar ekranu: | 10,1" |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Cechy: | USB TYPU C |
| Interfejs napędu:: | G+G, 5 -punktowy dotyk pojemnościowy ekran dotykowy |
| Wytrzymały stopień: | IP65 Wodoodporna, odporna, kroplowa |
| Rozmiar ekranu: | 10,1" |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Cechy: | USB TYPU C |
| Interfejs napędu:: | G+G, 5 -punktowy dotyk pojemnościowy ekran dotykowy |
| Wytrzymały stopień: | IP65 Wodoodporna, odporna, kroplowa |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | DC |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat/tylny aparat |
| Kamera: | Przednia kamera |
|---|---|
| Typ ekranu dotykowego: | Ekran pojemnościowy |
| Ekran: | 13,3 cala IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat |
| Status produktów: | Nowy |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Wielkość: | 10,1 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 11 |
| Baran: | 2/4 GB |
| Pamięć: | 16/32 GB |
| Płyta: | Ekran IPS, wodoodporny |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 5.0MP |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280*800 |
| System operacyjny: | Android 8.1,10.1 |
| Rodzaj: | Tablet, tablet przemysłowy |
| Screen Size: | 10.1-inch |
|---|---|
| Size: | 10.1Inch |
| LED Status Lights: | Surrounding LED status lights |
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting room scheduler, digital signage display, smart home control panel, employee check-in terminal, interactive information kiosk |
| POE: | IEEE802.3at/af |
| Waga: | 500 g |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 5MP |
| Kąt widzenia: | 89 /89 /89 /89 (L/P/U/D) |
| Słowo kluczowe: | Wyświetlacz reklamy Android Tablet |
| Głośnik: | 2*5 W |
| Rozmiar ekranu: | 10,1 cala |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Rozstrzygnięcie: | 1280x800 |
| Typ interfejsu: | VGA HDMI DC (DVI, USB Opcjonalnie) |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Keywords: | desktop android tablet pc |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Memory: | 16/32GB |
| Ram: | 2GB/4GB |
| Interfaces: | RJ45, USB, DC IN, MicroSD Card |
| Operating System: | Android 8.1/9.0/10/11 |
|---|---|
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting room scheduler, digital signage display, smart home control panel, employee check-in terminal, interactive information kiosk |
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| LED Status Lights: | Surrounding LED status lights |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Usługa posprzedażna: | Call Center i wsparcie techniczne on-line |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Produkcja procesorów: | RockChip RK3399, dwurdzeniowy A72+A53 A53 |
| Pojemność pamięci: | 2GB/16 GB (4+32 GB opcjonalnie) |