27 cali 240hz Monitor do gier 1080p Freesync 1ms
| Rozmiar ekranu: | 27 -calowy monitor gier 240 Hz 1M |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP, USB |
| Prędkość odświeżania: | 240 Hz |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 27 -calowy monitor gier 240 Hz 1M |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP, USB |
| Prędkość odświeżania: | 240 Hz |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali 165 Hz Monitor |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440, 1080p Opcjonalnie |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP, USB |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz 240 Hz Opcjonalnie |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali 165 Hz Monitor |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440, 1080p Opcjonalnie |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP, USB |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz 240 Hz Opcjonalnie |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 165 Hz 1MS Gaming Monitor |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440 |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP, USB |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz 240 Hz Opcjonalnie |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 3840x2160 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 60 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali 240 Hz |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 240 Hz |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 3840x2160 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 60 Hz |
| Rozmiar ekranu: | Monitor gier 27 cali 165 Hz |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440/1920*1080 Opcjonalnie |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP, USB |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
|---|---|
| Współczynnik ekranu: | 21:9 |
| Krzywizna: | 1800R |
| Prędkość odświeżania: | 1 ms |
| Jasność: | 350cd/m2 |