Wbudowany akumulator 10800mAh Przenośny bezprzewodowy monitor z ekranem dotykowym Certyfikowany przez FCC
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gęstość: | 11 mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Stan produktów: | Akcje |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gęstość: | 11 mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Stan produktów: | Akcje |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gęstość: | 11 mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Stan produktów: | Akcje |
| Rozmiar ekranu: | 13,3 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | Czarny, ciemnoszary |
| Rozstrzygnięcie: | 3840 x2160 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemność 10 punktów dotykowych (opcjonalnie) |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gęstość: | 11 mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Stan produktów: | Akcje |