|
Szczegóły Produktu:
|
|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | OEM or CNHOPESTAR |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Numer modelu: | HOP156 |
|
Zapłata:
|
|
| Minimalne zamówienie: | 1 jednostki |
| Cena: | Price can be negotiable |
| Szczegóły pakowania: | 53x10x31cm |
| Czas dostawy: | 2-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 50000 sztuk/miesiąc |
[Ekran FHD 1080P IPS]: Przenośny wyświetlacz UPERFECT HDR zapewnia żywy obraz i prawdziwie wciągające wrażenia wizualne dzięki oszałamiającej rozdzielczości 1920 x 1080 i niesamowitej reprodukcji kolorów. 15,6-calowy przenośny ekran Full HD IPS oferuje pełny kąt widzenia 178° i technologię Eye Care, która chroni oczy przed zmęczeniem podczas długotrwałego użytkowania. Panel z matowym wykończeniem antyrefleksyjnym, które nie powoduje efektu lustrzanego, nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
[Głośniki Quad i inteligentne etui ze skóry]: Ten przenośny monitor HD jest wyposażony w inteligentne składane etui ochronne ze skóry, które można regulować pod odpowiednim kątem w zależności od wysokości użytkownika i wysokości stołu; Można go również ustawić w trybie standardowym lub pionowym w zależności od potrzeb. Wbudowane 4 głośniki zapewniają wciągające, przestrzenne wrażenia dźwiękowe.
1080P FHD i panel IPS: Dzięki wysokiej rozdzielczości 1920 x 1080 i 15,6-calowemu ekranowi Full HD, nasz przenośny monitor obsługuje technologię HDR, aby zapewnić wysoki zakres dynamiczny kolorów i szczegółów obrazu. Panel LCD z technologią IPS z twardym ekranem ma doskonałą wydajność w czasie reakcji, wyświetla dynamiczne obrazy w wysokiej rozdzielczości i dokładną reprodukcję kolorów, zapewniając najlepsze efekty wizualne i wrażenia z oglądania.
Inteligentne etui i metody ładowania: Inteligentne etui wykonane jest ze skóry PU, aby zapewnić doskonałą ochronę całego monitora i można je składać w różne pozycje, tworząc podstawkę, poprawiając styl oglądania. Wyposażony w adapter 5V/4A i kabel USB Type-C, nie tylko zapewnia stabilne zasilanie, ale można go również podłączyć do powerbanku do pracy.
Kompatybilne urządzenia: Podwójne porty Type-C i Mini HDMI, monitor komputerowy jest kompatybilny z laptopami, komputerami PC, TV Stick, PS4, Xbox, Switch, tabletami, telefonami i MAC itp. Możesz łatwo podłączyć urządzenia do prezentacji biznesowych, filmów, filmów i gier itp. (Uwaga: monitor komputerowy ma dwa porty Type-C: jeden do transmisji danych i jeden do ładowania)
| Typ panelu | IPS H 178/ V178 |
|---|---|
| Rozmiar wyświetlacza | 15,6" |
| Jasność | 350cd/m2 |
| Rozdzielczość (H x V) | 1920x1080@60Hz |
| Proporcje | 16:9 |
| Powierzchnia panelu | Antyrefleksyjna |
| Panel dotykowy | Panel dotykowy |
| Interfejs | Wejście 1 | HDMI 2.0x1 do wideo |
|---|---|---|
| Wejście 2 | TypeCx1 do zasilania | |
| Wejście 3 | TypeCx1 do wideo | |
| Wejście 4 | Micro USBx1 do transferu danych | |
| Type-C do A/V i zasilania | Tak; port TC obsługuje to |
Bateria: 10000 mAh