Zamówienie restauracji Android POS Machine z 15,6-calowym ekranem i procesorem Intel Celeron J1900
| Numer modelu: | HPI7 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Pamięć: | 4 GB DDR3, 8 GB DDR3, 2GB DDR3, 16 GB DDR3 |
| Numer modelu: | HPI7 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Pamięć: | 4 GB DDR3, 8 GB DDR3, 2GB DDR3, 16 GB DDR3 |
| Numer modelu: | Rs623 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Androida, Windowsa |
| Numer modelu: | A2 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | In-Tel N2840/RockChip |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Numer modelu: | Rs607 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | oem |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Okna |
| Numer modelu: | Q6 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Funkcja specjalna: | Wsparcie dostosowywania |
| Wielkość: | 15,6+14 cali podwójny ekran |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | Windows7/10 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Numer modelu: | B1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | i3 |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | LED, pojemnościowy ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Okna, Androida |
| Numer modelu: | D7 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | In-Tel |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Numer modelu: | B1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Funkcja specjalna: | Wsparcie dostosowywania |
| Rozmiar ekranu: | 15,6'' |
|---|---|
| Edytor: | i3 |
| Baran: | 4 GB |
| ROM: | 64 GB |
| System operacyjny: | Windows7/10, Android |
| Numer modelu: | K14 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Android, Win7/10 |
| Numer modelu: | i8 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Norma Certyfikatu: | CE RoHS |
| Numer modelu: | HP-P1561 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | I5 3210m |
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 |
| Numer modelu: | K17 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Okna, Androida |