15,6-calowy terminal POS N2840 z ekranem dotykowym do sklepu detalicznego i restauracji
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840/RK3288 |
| System: | Windows/Android |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840/RK3288 |
| System: | Windows/Android |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |
| Numer modelu: | K11 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | In-Tel |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3568 |
| System: | System Windows 7 |
| Baran: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | LED, pojemnościowy ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Okna |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | wygrać 10 |
| Numer modelu: | F1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | cnhopestar |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Android |
| Wielkość: | Podwójny ekran 15,6 cala |
|---|---|
| System operacyjny: | Androida, Windowsa |
| procesor: | N2840, i3 3. generacja/N2840 |
| Pamięć: | 4 GB DDR4 |
| Pojemność dysku twardego: | 64 GB |
| Numer modelu: | N1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MT8766V/WB4 |
| Baran: | 2/3/4GB |
| Numer modelu: | F1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | cnhopestar |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Android |
| Rozmiar ekranu: | 10,4 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1024*768 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, DVI, USB/RS232 |
| Rodzaj: | Dotyk rezystancyjny, 4-druty, 5-druty dotyk opcjonalnie |
| Typ: | IPS |
|---|---|
| Aplikacja: | Wnętrz |
| Kąt oglądania: | 89 /89 /89 /89 (L /R /U /D) |
| Piksel: | 0,227 mm (w) |
| Współczynnik kontrastu: | 1000: 1 |