15 cali I5 I7 I9 Kasy w supermarkecie z ekranem dotykowym z 12 językami OSD i interfejsem USB
| Numer modelu: | i8 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Norma Certyfikatu: | CE RoHS |
| Numer modelu: | i8 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Norma Certyfikatu: | CE RoHS |
| Numer modelu: | HP-P1561 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | I5 3210m |
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 |
| Numer modelu: | Q6 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Funkcja specjalna: | Wsparcie dostosowywania |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | LED, pojemnościowy ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Androida, Windowsa |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 15" |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Wielkość: | 15 cali |
|---|---|
| procesor: | N100 |
| System: | Windows 10/11 |
| Baran: | 8 GB |
| ROM: | 256 GB |
| Wielkość: | Opcjonalnie 15,6 "/18.5/21.5 |
|---|---|
| Baran: | 8 GB DDR3 |
| Pamięć: | SSD 128 GB |
| procesor: | I5 |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | RK3568 |
| System: | System Windows 7 |
| Baran: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | System Windows 7 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32/64 GB |
| Wielkość: | Podwójny ekran 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | System Windows7 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | LED, pojemnościowy ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Okna |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | DC |
| Obsługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat/tylny aparat |