1MS 165hz 27 Inch Skrzywiony Monitor Gry 2K VA Panel Monitor Gry
| Rozmiar ekranu: | 27 cali skrzywiony monitor do gier |
|---|---|
| Kolor: | Balck and Red |
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440/1920*1080 Opcjonalnie |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP, USB |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali skrzywiony monitor do gier |
|---|---|
| Kolor: | Balck and Red |
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440/1920*1080 Opcjonalnie |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP, USB |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 27-calowy zakrzywiony monitor gamingowy |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440/1920*1080 |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440 |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440 |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 27 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440 |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP, audio Out |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
|---|---|
| Współczynnik ekranu: | 21:9 |
| Krzywizna: | 1800R |
| Prędkość odświeżania: | 1 ms |
| Jasność: | 350cd/m2 |