IPS FHD 15-calowy monitor Hopestar
| Rozmiar ekranu: | 15 cali |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, Mini HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 15 cali |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, Mini HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Stan produktów: | Akcje |
|---|---|
| Szeroki ekran: | - Tak, proszę. |
| Rozmiar ekranu: | 15,6" |
| Typ wyświetlacza: | IPS |
| Rodzaj: | Przenośny monitor |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gęstość: | 11 mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Stan produktów: | Akcje |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 13,3 cala, 15 cali opcjonalnie |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 4K/1920 x 1080 Opcjonalnie |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Jasność: | 350cd/m2 |