Komputer 1920x1080 60Hz LCD Monitor Ekranu dotykowego
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 15 -calowy przenośny ekran dotykowy monitora |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1920 x 1080/4K opcjonalnie |
| Typ interfejsu: | USB, Mini HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 21,5 |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Rodzaj: | dotyk kapitałowy, 4-druty, 5-druty dotknij opcjonalnie |
| Rozmiar ekranu: | 21,5 |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Rodzaj: | dotyk kapitałowy, 4-druty, 5-druty dotknij opcjonalnie |
| Rozmiar ekranu: | 21,5 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rezolucja: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | VGA, HDMI, USB |
| Typ: | dotyk kapitałowy, 4-druty, 5-druty dotknij opcjonalnie |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Producton: | Przenośny monitor |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gęstość: | 11 mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Stan produktów: | Akcje |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gęstość: | 11 mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Stan produktów: | Akcje |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Czas odpowiedzi: | 5 ms |
| Zastosowanie: | Pulpit, wewnątrz, montaż na ścianie |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Czas odpowiedzi: | 5 ms |
| Zastosowanie: | Pulpit, wewnątrz, montaż na ścianie |
| Rozmiar ekranu: | 15 -calowy przenośny ekran dotykowy monitora |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1920 x 1080/4K opcjonalnie |
| Typ interfejsu: | USB, Mini HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cala |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Rodzaj: | Pojemnościowy 10 punktów dotyku |