13.3 cali FHD ROCKCHIP Procesor All In One Ekran dotykowy PC Android8.1
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| interfejs ładowania: | DC |
| Interfejs napędu: | USB |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| interfejs ładowania: | DC |
| Interfejs napędu: | USB |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Wielkość: | 14 -calowe IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
| Edytor: | RK3399 |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rozstrzygnięcie: | 1280*800 |
| Rozmiar: | 10,1 cala IPS |
|---|---|
| Edytor: | RockChip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rezolucja: | 1280*800 |
| System operacyjny: | Android 9.0 |
| Wielkość: | 14 -calowy ekran IPS |
|---|---|
| Kamera: | Kamera lornetkowa |
| Edytor: | RockChip RK3288, RK3399 Opcjonalnie |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Wielkość: | 21 -calowy tablet z Androidem |
|---|---|
| Zastosowanie: | W pomieszczeniach |
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Czas odpowiedzi: | 5 ms |
| Ethernet: | Wsparcie |
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Typ ekranu dotykowego: | Ekran pojemnościowy |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280x800 |
| Procesor: | Dwudzenie A72+A53,2.0G, RK3399 |
|---|---|
| BARAN: | 2 GB |
| Pamięć wewnętrzna: | 16 GB |
| System operacyjny: | Androida 7.1/9.0 |
| Ekran dotykowy: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
| Wielkość: | 14 -calowe IPS |
|---|---|
| Kamera: | Kamera lornetkowa |
| Edytor: | RockChip RK3288 Quad Core |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Gwarancja ((Rok): | 2 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB, RJ45, Micro-USB, SD Card Slot, OTG |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat 2.0 |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Kamera: | Przedni aparat opcjonalnie |
|---|---|
| Edytor: | A64 |
| Pojemność pamięci: | 2GB/4G |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 1280x800 |
| System operacyjny: | Androida 8.1 |
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| procesor: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,6G |
| Pamięć wewnętrzna: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Ekran dotykowy: | 10-punktowy pojemnościowy dotyk |
| Płyta: | 13.3 "Panel LCD |
| Rozmiar: | 10,1 cala IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
| Edytor: | RockChip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rezolucja: | 1280*800 |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Kamera: | Przedni aparat |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 10.1 |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |