PIP PBP DP 1MS 49-calowy skrzywiony monitor 4K 144hz 5K 120hz
| Rozmiar ekranu: | 49 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 4K 3840x1080@144 Hz |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 49 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 4K 3840x1080@144 Hz |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Interfejs ładowania: | Micro USB |
| Interfejs napędu: | Micro USB |
| Typ: | IPS |
|---|---|
| Aplikacja: | Wnętrz |
| Kąt oglądania: | 89 /89 /89 /89 (L /R /U /D) |
| Piksel: | 0,227 mm (w) |
| Współczynnik kontrastu: | 1000: 1 |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |