1800R 1080P Full HD 165Hz Skrzywiony 32 cali Monitor do gier 144hz 1ms
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
|---|---|
| Współczynnik ekranu: | 21:9 |
| Krzywizna: | 1800R |
| Prędkość odświeżania: | 1 ms |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
|---|---|
| Współczynnik ekranu: | 21:9 |
| Krzywizna: | 1800R |
| Prędkość odświeżania: | 1 ms |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 32 cale |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 240 Hz |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 32 cale |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 2560x1440 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 32 cale |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Rozstrzygnięcie: | 3840x2160 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 75 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 49 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 4K 3840x1080@144 Hz / 5k 120 Hz |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144/120 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 30 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1080 |
| Typ interfejsu: | HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 75 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 32 cale |
|---|---|
| Stoisko: | Zmiennik |
| Rozstrzygnięcie: | 2560x1440 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 165 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 49 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 4K 3840x1080@144 Hz / 5k 120 Hz |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144/120 Hz |
| Rozstrzygnięcie: | 4K 3840x1080 @ 120 Hz |
|---|---|
| Współczynnik ekranu: | 21:9 |
| Krzywizna: | R3000 |
| Prędkość odświeżania: | 1 ms |
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 32 cale |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 @165 Hz |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144hz / 165hz |
| Rozmiar ekranu: | 49 cali |
|---|---|
| Kolor: | Balck |
| Rozstrzygnięcie: | 4K 3840x1080@144 Hz |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 144 Hz |
| Rozmiar ekranu: | 32 cale |
|---|---|
| Stoisko: | Zmiennik |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP |
| Prędkość odświeżania: | 240 Hz |
| Rozstrzygnięcie: | 2560*1440P |
|---|---|
| Współczynnik ekranu: | 16:9 |
| Krzywizna: | 2800R |
| Prędkość odświeżania: | 1 ms |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Rozmiar ekranu: | 32 cale |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 P |
| Typ interfejsu: | USB, HDMI, DP, Audio Out |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| AMD: | Free sync |
| Kąt widzenia: | 89 /89 /89 /89 (L/P/U/D) |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Baran: | 2 GB |
| Gniazdo kart SD: | Karta SD (maks. 32 GB) |