120hz 43,8 cali 4K Monitor do gier komputerowych 1MS Free Sync G Sync
4K Monitor do gier 43.8 Inch 120hz 1MS Free Sync G Sync 125% SRGB Monitor do gier komputerowych
Funkcje 43,8 cali FA2QC Flat screen 120hz Gaming Monitor
- 120 Hz częstotliwość odświeżania
- Czas reakcji 1 ms Eliminuj rozdzieranie ekranu i rozdzieranie częstotliwości klatek.
- Aplikacja OSD do gier
- Gotowy do HDR ️ Ogromne wizualne efekty dzięki kontrastowi i regulacji cienia.
- Prawdziwe kolory: Kolory i szczegóły będą wyglądać bardziej realistycznie i wyrafinowanie.
- Ustawialne stoisko ️ Łatwo zmienić pozycję monitora w celu zapewnienia maksymalnej ergonomii.
- AMD FreeSync zapobiega rozrywaniu ekranu lub jąkaniu, zapewniając bardzo płynną rozgrywkę.
- KALIBRACJA PRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZEDPRZ
- Wsparcie zawartości HDR10: Wyświetla filmy tak, jak są one przeznaczone do oglądania, zapewniając pełniejsze, bardziej wciągające doświadczenie w oglądaniu
- ZAPRZYJ DOK: Połącz wideo, audio, dane i zasilanie za pomocą jednego kabla USB-C i podłącz urządzenia peryferyjne, takie jak napędy USB i myszy z węzłem USB
- Elastyczna łączność: FA2QC obsługuje komputery przenośne, PC i systemy operacyjne Mac z wejściami USB 3.1, typu C, HDMI 2.0 i DisplayPort
- Ultra szeroki monitor do gier 43,8 cali ekran płaski 4K 120hz Monitor do gier
- WZORY KURWOWANE: Wciągające wrażenia z zakrzywionego widoku 3000R z panoramicznymi obrazami, żywymi kolorami i niesamowitymi szczegółami
- PROFESJONALNY MONITOR: UHD 3840X1080 120HZ SuperClear monitor IPS dostarcza życiowy kolor idealny dla graficznych projektantów, fotografów, edytorów wideo i więcej
- ULTIMATE COLOR ACCURACY: szeroki ekran sRGB, EBU, SMPTE-C, Rec. 709 i DICOM-SIM, dokładność Delta E<2 i gładka paleta 4,39 biliona kolorów zapewniają precyzyjne, życiowe obrazy
Specyfikacja monitora gier komputerowych 4K
| Nazwa modelu | FA2QC ((HDR600 gotowy) |
| Rozmiar panelu (diagonalny) | 43.8" |
| Rodzaj paneli | IPS(ADS) |
| Źródło panelu | BOE |
| Panel P/N | DV438FBD-N50 |
| Płaska/ krzywa | Płaskie |
| Promień krzywizny | N/A |
| Współczynnik widmowy | 32.9 |
| Wsparcie HDR/HDR | - Tak, proszę. |
| Rozstrzygnięcie | 3840*1080 |
| Rodzaj bezelu | ramy bez ramek |
| Obszar widzenia wyświetlacza ((H*V) (mm) | 1071.36(H) × 301.32(V) |
| Rodzaj podświetlenia | ELED |
| Nasycenie kolorów (NTSC) | 90% (typowo) |
| Nasycenie kolorów (DCI-P3) | 93% (typowy) |
| Nasycenie kolorów (sRGB) | 125% (typowo) |
| Nasycenie kolorów (Adobe RGB) | 83% (typowo) |
| Wymagania w odniesieniu do zastosowań w odniesieniu do układów elektrycznych | 279 ((H)um*279 ((V)um |
| Światłość (nits) (maks.) | Normalne: 400 nitów (typowo), 350 nitów (min) HDR: 600 nitów |
| Wskaźnik kontrastu (typ.) | 1000:1 |
| Dynamiczny współczynnik kontrastu | >=1 milion |
| Kąt widzenia ((H/V) | 178° ((H)/178° ((V) |
| Głębokość bitowa panelu | 8bits+FRC |
| Wyświetlanie kolorów | 1.07B |
| Czas reakcji paneli bez OD | 14 ms |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Prędkość odświeżania panelu (maks.) | 120 Hz |
| Wyświetlanie częstotliwości odświeżania (maks.) | 48-120 Hz |
| HDMI 1.4 | 1 |
| Zakres FreeSync | 48-68 Hz |
| HDMI 2.0 | 1 |
| Zakres FreeSync | 48-120 Hz |
| DP 1.2 | 1 |
| Zakres FreeSync | 48-120 Hz |
| USB typu A_ Wersja | 3.0 |
| USB typu B _Wersja | 3.0 |
| USB typu B QTY | 1 |
| USB typu A QTY | 3 |
| USB typu C Wersja/Typu-c | 3.1 |
| USB typu C QTY | 1 |
| Funkcja USB-typec C /Type-c | 65W pełna funkcja |
| Ładowanie USB /USB | 5V1A *3 |
| Dostarczanie energii | Tak, tak. |
| Prezes | 4R2W*2 ((produkcyjna moc) |
Częste pytania
1Jaki jest główny produkt twojej firmy?
Naszym głównym produktem są cyfrowe ramy do zdjęć, tablety, odtwarzacze reklamowe.
2P: Jakie jest minimum zamówienia?
Tak, nasza firma zajmuje się głównie hurtowym, ale jeśli nalegacie na zakup jednego, lub potrzebujecie tylko jednego zestawu, dostarczymy również towary.
3P: Jakie metody płatności akceptuje Państwa firma?
Akceptujemy większość metod płatności, ale głównie T/T, Western Union/.
4Nie robiłem z wami wcześniej interesów, jak mogę ufać waszej firmie?
Nasza firma ma doświadczenie w produkcji od 11 lat, co jest dłuższe niż większość naszych dostawców, jesteśmy złotymi dostawcami od lat. Co więcej, mamy sporo certyfikatów autorytetowych,Na przykład:CE, ROHS, FCC.
5. P: Jakie są warunki wysyłki i czas dostawy Twojej firmy?
Cóż, to zależy od ilości zamówienia. Jak wiecie, potrzebujemy czasu, aby wyprodukować maszyny. Ale najczęściej czas wysyłki wynosi 3-8 dni roboczych od dostawy.To zależy od twojego ostatecznego zamówienia..
6P: Chciałbym zapytać, czy możliwe jest umieszczenie mojego logo na produkcie.
Tak, nasza usługa typu one-stop może być dostosowana zgodnie z wymaganiami klienta ODM / OEM rozwój projektowania produkcji i przetwarzania