Androidowy system operacyjny 15,6-calowe urządzenie POS z dwoma ekranami dotykowymi do fakturowania Epos i kasy fiskalnej All in One
| Numer modelu: | B1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | i3 |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Numer modelu: | B1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | i3 |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Numer modelu: | K17 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Okna, Androida |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |
| Numer modelu: | 6000 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MTK6739 |
| Baran: | 1/2 GB |
| Numer modelu: | Rs607 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | oem |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Okna |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Numer modelu: | Rs623 |
| Stan produktów: | Nowy |
| Główna częstotliwość procesora: | 2,0 GHz |
| Numer modelu: | I1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Funkcja specjalna: | Wsparcie dostosowywania |
| Numer modelu: | B1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Funkcja specjalna: | Wsparcie dostosowywania |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | doprowadził |
| System operacyjny: | Okna |
| Kamera: | Przedni aparat, druga kamera internetowa |
|---|---|
| Status produktów: | Magazyn |
| Rozmiar ekranu: | 15" |
| Produkcja procesora: | Rockchip |
| Typ procesora: | Czterordzeniowy rdzeń |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | System Windows 7 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32/64 GB |
| Wielkość: | Opcjonalnie 15,6 "/18.5/21.5 |
|---|---|
| Baran: | 8 GB DDR3 |
| Pamięć: | SSD 128 GB |
| procesor: | I5 |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Numer modelu: | I1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Norma Certyfikatu: | CE RoHS |
| Numer modelu: | Rs610p |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| procesor: | I3 drugie pokolenie |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768P |