OEM ODM 15.6 Inch Dual Screen Windows7 Pos Kasy N2840 Cpu 2+32GB Desktop POS Terminal z drukarką 58mm, klawiaturą
| Wielkość: | Podwójny ekran 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | System Windows7 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Wielkość: | Podwójny ekran 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | System Windows7 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Numer modelu: | HP-P1561 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | I5 3210m |
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 |
| Wielkość: | Wielkość na zamówienie |
|---|---|
| Pamięć: | 4GB DDR3, 8 GB DDR3 |
| Pojemność dysku twardego: | 32/64/128/256 GB |
| Materiał: | Plastikowe |
| procesor: | i3 |
| Wielkość: | 15,6+14 cali podwójny ekran |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | Windows7/10 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Wielkość: | 15Ekran 0,6 cala |
|---|---|
| procesor: | I5 |
| System: | Windows7/10/11 |
| Baran: | 8 GB |
| ROM: | 128 GB |
| Wielkość: | 15,6 cala |
|---|---|
| procesor: | N2840 |
| System: | System Windows 7 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 32/64 GB |
| Numer modelu: | i8 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Norma Certyfikatu: | CE RoHS |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | DC |
| Obsługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat/tylny aparat |
| Typ: | Tft |
|---|---|
| Aplikacja: | wewnętrzny, zewnętrzny, autobus, taksówka, centrum handlowe |
| Rozmiar panelu: | 18,5" |
| Max Resolution: | 1366*768 |
| Kąt oglądania: | V: 89 H: 89 |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Interfejs napędu: | USB TYPU C |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |