19 cali, na ścianie zamontowany maszynka reklamowa 1920x360 tablet Android
| Wielkość: | 19 cali |
|---|---|
| procesor: | RK3399 |
| System: | Androida 11 |
| Panel dotykowy: | Dotyk pojemnościowy |
| Baran: | 2 GB |
| Wielkość: | 19 cali |
|---|---|
| procesor: | RK3399 |
| System: | Androida 11 |
| Panel dotykowy: | Dotyk pojemnościowy |
| Baran: | 2 GB |
| Gwarancja (rok): | 2 lata |
|---|---|
| Funkcja: | Wodoodporny |
| interfejs ładowania: | DC |
| Obsługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przedni aparat/tylny aparat |
| Słowa kluczowe: | tablet do montażu na ścianie |
|---|---|
| Gospodarz USB: | Host USB 2.0 |
| Gniazdo karty SIM: | Karta 4G Flow |
| Rozmiar wyświetlacza: | 15,6 cala |
| Pamięć ROM: | 32 GB/64 GB |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Rodzaj: | IPS |
|---|---|
| Zastosowanie: | W pomieszczeniach |
| Kąt widzenia: | 89 /89 /89 /89 (L/P/U/D) |
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Czas odpowiedzi: | 5 ms |
| Wielkość: | 18,5 cala |
|---|---|
| Edytor: | RK3399 |
| System operacyjny: | Android 8.1/9.0/10 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16 GIGA BAJTÓW |
| Gwarancja ((Rok): | 2 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalistów |
| Cechy: | Wodoszczelny |
| Interfejs ładowania: | prąd stały |
| Interfejs napędu: | USB |
| Funkcja: | NFC, identyfikacja odcisków palców, skan kodu QR itp. |
|---|---|
| Interfejs napędu: | Micro SD*1, USB Typec*1, USB-A*1, karta SIM*1, HDMI*1 |
| Kamera: | 2,0+5,0 MP, 2,0+8,0 MP, 5,0+13,0MP |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | IPS HD800*1280 ; IPS FHD 1920*1200 |
| System operacyjny: | Androida 9.0 |
| Wielkość: | 13,3 cala |
|---|---|
| Typ procesora: | RK3288, czterordzeniowa kora A17,1,8G |
| System operacyjny: | Androida 6.0/8.1 |
| Baran: | 2 GB |
| ROM: | 16B |
| Numer modelu: | K14 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Android, Win7/10 |
| Numer modelu: | K14 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Android, Win7/10 |
| Numer modelu: | HPI7 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Pamięć: | 4 GB DDR3, 8 GB DDR3, 2GB DDR3, 16 GB DDR3 |
| Numer modelu: | F1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | cnhopestar |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| System operacyjny: | Android |
| Numer modelu: | 6000 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MTK6739 |
| Baran: | 1/2 GB |
| Numer modelu: | 6000 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MTK6739 |
| Baran: | 1/2 GB |