Android 11 5,45-calowy terminal POS ręczny z drukarką termiczną 58 mm NFC Wi-Fi połączenie USB i 32 GB / 64 GB pamięci najlepsza
| Numer modelu: | N1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MT8766V/WB4 |
| Baran: | 2/3/4GB |
| Numer modelu: | N1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MT8766V/WB4 |
| Baran: | 2/3/4GB |
| Numer modelu: | N1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MT8766V/WB4 |
| Baran: | 2/3/4GB |
| Numer modelu: | N1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM Hopestar |
| procesor: | MT8766V/WB4 |
| Baran: | 2/3/4GB |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Numer modelu: | Rs623 |
| Stan produktów: | Nowy |
| Główna częstotliwość procesora: | 2,0 GHz |
| Wielkość: | 24 cale |
|---|---|
| procesor: | RK3566 |
| System: | Androida 12 |
| Baran: | 4/8 GB |
| ROM: | 64/128 GB |
| Numer modelu: | i9 pos all in one |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Rozmiar ekranu: | 15,6 cali, 11,6 cala 15,6 cala opcjonalnie |
| procesor: | Dwurdzeniowy podwójny procesor N2840 2840 |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Funkcja: | SDK |
| Typ ekranu: | LED, pojemnościowy ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Androida, Windowsa |
| Numer modelu: | B1 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| procesor: | i3 |
| Rozstrzygnięcie: | 1366*768 |
| Numer modelu: | Q6 |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| brand name: | OEM |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Funkcja specjalna: | Wsparcie dostosowywania |
| Nausznik: | Słuchawki 3,5 mm |
|---|---|
| Rama zewnętrzna: | drewniana rama |
| Typ procesora: | RK3576/RK3588 Ośmiordzeniowy |
| Zainstalować: | Uchwyt ścienny VESA 75*75/100*100 |
| Rozmiar wyświetlacza: | 32 cale |
| Edytor: | Czterordzeniowy rockchip |
|---|---|
| Pamięć: | 2GB+16 GB |
| Interfejs wspornika: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Waga: | 1,5 kg |
| Światło LED: | 4 boki lekkie |