350cd/M2 24 cali Tablet Android Poe Tablet Android Wall Mount Z HDMI Usb
| Kąt widzenia: | 89 /89 /89 /89 (L/P/U/D) |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Baran: | 2 GB |
| Gniazdo kart SD: | Karta SD (maks. 32 GB) |
| Kąt widzenia: | 89 /89 /89 /89 (L/P/U/D) |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/m2 |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Baran: | 2 GB |
| Gniazdo kart SD: | Karta SD (maks. 32 GB) |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Obsługa posprzedażna: | Call Center i wsparcie techniczne on-line |
| Kamera: | Przedni aparat |
| Produkcja procesorów: | RockChip RK3288, dwurdzeniowy A72+czterordzeniowy A53 |
| Pojemność pamięci: | 2 GB/16 GB (opcjonalnie 4+32 GB) |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Screen Size: | 10.1" IPS screen |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Display resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Wielkość: | 10. cal IPS |
|---|---|
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
| Edytor: | RockChip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Ekran dotykowy: | Ekran pojemnościowy |
| Rozstrzygnięcie: | 1280*800 |
| Gwarancja ((Rok): | 3 lata |
|---|---|
| Interfejs napędu: | USB HDMI RJ45 |
| Usługa posprzedażna: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |
| Kamera: | Przednia kamera |
| Produkcja procesorów: | Rockchip |
| Rozmiar: | 15,6 cala |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| System: | Android 13 |
| BARAN: | 4GB |
| Rom: | 32 GB |
| Kamera: | Przedni aparat 2MP |
|---|---|
| Produkcja procesora: | Rockchip RK3288 |
| Pojemność pamięci: | 2GB/16 GB (4+32 GB opcjonalnie) |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy ekran 10 punktów dotyk |
| Rozdzielczość wyświetlania: | 1280x800 |
| Gwarancja (rok): | 3 lata |
|---|---|
| Scenariusze: | Dla profesjonalisty |
| Funkcja: | Wodoodporny |
| Interfejs napędu: | USB typ C RJ45 |
| Usługa po sprzedaży: | Call Center i pomoc techniczna on-line, Szkolenia i inspekcje na miejscu, Bezpłatne części zamienne, |